Кам’янчанин доставив в АТО позашляховик з Іспанії
9 червня 2015 року член Кам’янець-Подільської міської організації ВО «Свобода» Геннадій Бєлов доправив роті вогневої підтримки «Карпатська Січ» при 93-й механізованій бригаді ЗСУ позашляховик Mitsubishi Pajero.Кам’янчанин доставив в АТО позашляховик з Іспанії
9 червня 2015 року член Кам’янець-Подільської міської організації ВО «Свобода» Геннадій Бєлов доправив роті вогневої підтримки «Карпатська Січ» при 93-й механізованій бригаді ЗСУ позашляховик Mitsubishi Pajero.

Автомобіль придбаний за кошти, зібрані волонтерами Української патріотичної асоціації «Воля» з Іспанії. УПА «Воля», яку очолює представник ВО «Свобода» в Іспанії Іван Вовк, а друг Геннадій є координатором північного осередку асоціації, уже тривалий час допомагає українським військовим та жертвам війни. Геннадій Бєлов спільно з керівником ГО «Самооборона Рівненщини» Ігорем Федетчаком доставили авто в Україну, де після проведення обслуговування та фарбування у захисний колір в м. Рівному, вони перегнали позашляховика у розташування «Карпатської Січі», яка зараз захищає передові рубежі в с. Піски під Донецьком.

Як повідомляє podillya.tv, машина із логотипом УПА «Воля» прибула на фронт не порожньою: силами Кам’янець-Подільської міської організації ВО «Свобода», «Самооборони Рівненщини» та волонтерів Комітету допомоги українському війську з Іспанії, зібрано продукти харчування і речі першої необхідності для бійців ЗСУ. Для доставки гуманітарної допомоги на передову син Геннадія – Микола Бєлов, надав у користування власного мікроавтобуса.

«Українська спільнота в Іспанії не забуває про Батьківщину і докладає всіх зусиль задля допомоги співвітчизникам у подоланні московської агресії. Недарма на автомобілі, переданому українським воякам, написано: “Від бандерівців Іспанії”. Бо хоч ми з різних причин перебуваємо на чужині, нам завжди рідне гасло: Україна понад усе!» – зазначив Геннадій Бєлов.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього