Всі зароблені своїм співом кошти хлопець віддав на потреби АТО
Кам’янчанин Олександр Брянгін став переможцем «Караоке на майдані»Кам’янчанин Олександр Брянгін став переможцем «Караоке на майдані»

Всі зароблені своїм співом кошти хлопець віддав на потреби АТО.
Хмельниччина завжди славилася співочими людьми. Не встигли ми порадіти за Катерину Таірову, яка потрапила у талант-шоу «Х-Фактор», як ще один наш земляк гучно заявив про себе на каналі «СТБ». Кам’янчанин Олександр Брангін став переможцем «Караоке на майдані». Не дивлячись на те, що хлопець не є професійним співаком, сподобався він публіці одразу. Бездоганне виконання пісні гурту «Скай» «Тебе це може вбити» забезпечило Саші вихід у фінал. Серед глядачів не залишилося жодної байдужої людини, яка б оплесками не підтримала вокаліста. І хоча Брянгіну не вдалося зібрати у капелюх великих грошей, їх цілком вистачило для перемоги у шоу. А свій виграш – 295 гривень – він вирішив віддати для військових у зоні АТО.

Олександра добре знають у Кам’янець-Подільському. Минулоріч він закінчив військовий ліцей із посиленою фізичною підготовкою і навіть став володарем звання «Талант року» у рамках конкурсу «Обдарованість року», який традиційно проводять серед найкращих ліцеїстів. Нині Брянгін навчається на першому курсі в Київському національному університеті культури та мистецтва Михайла Поплавського, де здобуває професію режисера естради та масових свят.

Народна газета Є

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього