Кам’янчанин показав, як швидко садити картоплю, і став зіркою
За два дні більше 15 тисяч переглядів на Youtube – саме стільки людей переглянуло відео Володимира Вікторова.Кам’янчанин показав, як швидко садити картоплю, і став зіркою
За два дні більше 15 тисяч переглядів на Youtube – саме стільки людей переглянуло відео Володимира Вікторова, який придумав, як швидко і без проблем засадити город картоплею. Кам’янчанин переконує, що таким методом садить бараболю вже понад 25 років, пише Доба.

Для усіх, хто зацікавився таким методом посадки, Володимир Вікторов дав кілька порад.

1. Перед посадкою потрібно добре розрихлити землю. Я роблю це сам, мотоблоком, восени та ранньою весною (щоб не висушити землю). В коментарях пишуть, що \”для нашого чорнозему не підійде\”. У мене один город майже цілковита глина. Проходжу фрезами – і вперед!

2. Обов`язково потрібно промаркувати місце посадки, щоб рядки вийшли рівні. А місце наступного удару лопатою показує маркер, прикріплений до самої W–лопати. Окрім того, я просапую та підгортаю міжряддя саморобним мотоблоком, то рядки мусять бути рівні. Ширина міжрядь – 50 см.

3. В дуже мокру землю W-лопатою садити не вийде – залипає.

4. Якщо десь трапиться тверда ділянка землі, просто натисніть зверху ногою, як на звичайну лопату.

5. Ручки в лопат обов`язково повинні бути різної довжини – щоб не позбивати собі пальці на руках.

6. При з`єднанні лопат на завіси не робіть надто тупий кут – буде важко садити.

\”Для швидкої посадки потрібно трохи практики. Звикаєте – і руки самі все роблять автоматично. Головне – не зловити гаву і не загнати лопати в ногу тому, хто кидає насіння\”, – жартує Володимир.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього