Кам’янчанин увійшов до 20-ки кращих атлетів
Арсен Даниленко взяв участь у змаганнях «Crossfit Banda».
Кам’янчанин увійшов до 20-ки кращих атлетів
з 2 по 4 вересня, у Києві проходили спортивні змагання «Crossfit Banda». Участь у них взяв кам’янчанин, Арсен Даниленко.

Арсен Даниленко – кам’янчанин із активною життєвою позицією. Хлопець не любить байдикувати. То він влаштовує у Кам’янці-Подільському спортивні змагання із «Crossfit», то гідно представляє місто на всеукраїнському рівні.

– Про змагання дізнався зі сторінки клубу-організатора змагань «Crossfit Banda» у соцмережах. Слідкую за новинами, які вони викладають. У квітні вже приймав участь у змаганнях, який вони організовували. Але то були змагання дещо іншого масштабу, – розповідає Арсен.

Кам’янчанин увійшов до 20-ки кращих атлетів

Кам’янецький атлет зауважує, що сподобався рівень, на якому організували спортивні змагання у столиці:
– Команда організаторів за чисельністю лише трішки поступалася кількості всіх учасників (а це – близько 150 чоловік). Все було дуже злагоджено. Постійно оновлювалась інформаційна дошка для атлетів, кожен знав скільки у нього балів і який він у черзі на наступний комплекс. Працювала окрема «розминочна» зона для атлетів, де можна було розігрітися і спробувати вправи, які будуть у змаганні.

Арсен зізнається, що зовсім трішки не вистачило, аби ввійти у десятку найкращих атлетів:
– Найважче мені дався останній комплекс, який виконували лише двадцять найкращих атлетів: викиди м\’яча, набитого піском, вага якого становила дев\’ять кілограмів, та станова тяга до підборіддя (штанги вагою 40 кілограм). Сильно втомилися руки та ноги, не вистачило витривалості. Я прийшов у ньому останнім, і не ввійшов у фінальну десятку на завершальне випробування, повідомляє 20 хвилин.

На цьому кам’янчанин не планує зупинятися. Хлопець уже готується до зимових змагань.

– Кожні змагання такого рівня – це персональний ріст та новий досвід. Після них завжди повертаєшся сильнішим та більш мотивованим для самовдосконалення, – каже Арсен Даниленко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього