Житель Кам’янця-Подільського святкує чергову перемогу над незаконними поборами Державної міграційної служби. Нагадаємо, що 3 грудня 2013 року Верховний суд України визначив, що єдиним обов’язковим платежем при оформленні закордонного паспорта за 30 календарних днів є державне мито на суму 170 гривень
Кам’янчанин за крок від закордонного паспорта за 170 грнЖитель Кам’янця-Подільського святкує чергову перемогу над незаконними поборами Державної міграційної служби. Нагадаємо, що 3 грудня 2013 року Верховний суд України визначив, що єдиним обов’язковим платежем при оформленні закордонного паспорта за 30 календарних днів є державне мито на суму 170 гривень.

Однак на ділі все зовсім не так: працівники ДМС і надалі вимагають сплати додатково 87 гривень, 15 копійок за послуги Державної міграційної служби та 120 гривень — послуги з реалізації бланку.

Наразі єдиний варіант – подати в суд на ДМС своєї області та пройти всі необхідні інстанції. Саме такий варіант і вибрав кам’янчанин і наприкінці липня Вінницький апеляційний адміністративний суд України не задовольнив апеляційну скаргу УДМС України в Хмельницькій області, вказавши, що їх вимоги від громадянина сплати 87,15 грн. та 120грн. є неправомірними і зобов’язав їх повторно розглянути документи та вирішити питання оформлення та видачі паспорта громадянину лише за сплатою держмита 170 грн.

Посилання на рішення суду http://reyestr.court.gov.ua/Review/40006479

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього