Кам'янчанину відірвало кисть правої руки внаслідок вибуху
До Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції зателефонував лікар травмпункту міської лікарні №1 та повідомив, що до лікувального закладу доставили пацієнта з ушкодженнями у вигляді травматичної ампутації правої кисті руки, рваної рани правої щоки та опіками відкритих частин тіла.Кам'янчанину відірвало кисть правої руки внаслідок вибуху
До Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції зателефонував лікар травмпункту міської лікарні №1 та повідомив, що до лікувального закладу доставили пацієнта з ушкодженнями у вигляді травматичної ампутації правої кисті руки, рваної рани правої щоки та опіками відкритих частин тіла. Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Як пояснив сам потерпілий, травми він отримав під час прибирання в гаражі покійного тестя. Розбираючи старі речі, він знайшов пакет, в якому знаходився незрозумілий предмет, що вибухнув після того, як чоловік взяв його в руки.
На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу, працівники ДСНС, кінолог та спеціалісти з центру розмінування. Під час огляду було знайдено шматки пластику. Їх направили до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС для ідентифікації предмета, що спричинив вибух.
По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 128 «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Наразі встановлюються усі обставини події. Слідство триває.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього