Кам'янчанка здобула перемогу в конкурсі юних дарувань
17 жовтня, в місті Хмельницькому відбувся обласний огляд-конкурс юних дарувань за програмою Українського фонду культури «Нові імена України».Кам'янчанка здобула перемогу в конкурсі юних дарувань
17 жовтня, в місті Хмельницькому відбувся обласний огляд-конкурс юних дарувань за програмою Українського фонду культури «Нові імена України», повідомляють на сайті міської ради. Програма спрямована на виявлення і підтримку юних та молодих талантів усіх видів і жанрів творчої і виконавської діяльності в галузі літератури, музики, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Свої таланти презентували учні міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Нетішина, Шепетівки, Красилова.
І місце у номінації декоративно-прикладне мистецтво виборола учениця Кам\’янецької дитячої школи мистецтв Марія Гира (викладач Тетяна Білоус). Марія представила на конкурс п’ять робіт, виконаних в авторській техніці нетрадиційного текстилю, які за словами членів журі відзначились високою майстерністю виконання, художньою довершеністю, цікавим задумом.
Голова журі конкурсу – Петро Слободянюк вручив переможниці грамоту, цінні подарунки та побажав натхнення і творчих злетів.
Вже за місяць, 17-19 листопада, відбудеться Всеукраїнський тур конкурсу. Марія представлятиме свої роботи у м. Києві. Тож, побажаємо їй перемоги у чесній боротьбі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього