Кам'янець – центр польсько-української співпраці
Кам\’янець-Подільський, беззаперечно, став рушієм розвитку сучасних польсько-українських відносин, адже активно співпрацює у різних напрямках діяльності: освіти, культури, історії.Кам'янець – центр польсько-української співпраці
Кам\’янець-Подільський, беззаперечно, став рушієм розвитку сучасних польсько-українських відносин, адже активно співпрацює у різних напрямках діяльності: освіти, культури, історії. Надають міста-побратими і допомогу як для учасників АТО, так і переселенців. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Двадцятого липня з приватним візитом до Кам’янця завітала делегація у складі тридцяти осіб з Польщі. Очолив її маршалик трьох воєводств Тодеуш Самборський.
Закордонні гості зустрілися з міським головою Михайлом Сімашкевичем. Мер вручив польським друзям книгу про Кам\’янець та зауважив: \”З кожним роком співпраця між містами Польщі та Кам\’янцем покращується і ми надзвичайно вдячні за те, що Ваша країна однією з перших публічно висловилася за мир в Україні”.
Також польська делегація мала зустріч із єпископом Кам\’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької церкви Леоном Добравським та екскурсію по визначним місцям нашого міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього