Кам’янець готується зустріти «Табулу Расу» і фієсту куль
Вечірнє шоу сяяння куль, польоти над багряним містом, концерти «Лами» і «Табули Раси», сюрприз у традиціях німецького пивного фесту – усе це обіцяє осінній фестиваль «Октоберфест»Кам’янець готується зустріти «Табулу Расу» і фієсту куль
Вечірнє шоу сяяння куль, польоти над багряним містом, концерти «Лами» і «Табули Раси», сюрприз у традиціях німецького пивного фесту – усе це обіцяє осінній фестиваль «Октоберфест», що розкине свої тенета вже 10-11 жовтня, повідомляє Хронікер.

«Октоберфест» уже п’ятий рік поспіль відбувається із закликом «Знову в небо!». Адже паралельно з цим заходом проходитиме традиційна повітроплавна фієста «Золота омега». Тільки цьогоріч небо Кам’янця прийматиме ще й Чемпіонат з повітроплавного спорту на Кубок України, який раніше проходив у Євпаторії. Кажуть, що зберуться 15 екіпажів, польоти яких кам’янчани зможуть фіксувати вже з шостого жовтня.

А тим часом готель «7 Днів», як організатор, анонсує упродовж двох днів насичену програму для всієї сім’ї. На площі Польський ринок відбуватимуться силові та дитячі конкурси на встановлення рекордів, свято повітряних зміїв. Малюків розважатиме спеціально запрошена арт-студія «Парнус» з Чернівців.
Діятиме майданчик майстер-класів із виготовлення різноманітної сувенірної продукції.

Інтригують нас і сюрпризом, що, нібито, має зв\’язок із мюнхенським «Октоберфестом». Чекайте на нього 10 довтня о 17.00. Саме тоді і розпочнеться концертна програма. Окрім регіональних гуртів – «Видрові воли», «Бекінгем», «SV-Project», «Wine Philosophy», для кам’янчан і гостей виступлять хедлайнери – «Лама» і «Табула Раса».

Проходитиме також збір коштів для допомоги родинам Хмельниччини, що постраждали на Сході. А всі зібрані кошти з реалізації сувенірів будуть передані в Координаційний центр допомоги учасникам АТО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього