У Кам’янці-Подільському завершуються ремонтні роботи однієї із центральних вулиць міста. Днями про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Сергій Бабій.

Кам’янець матиме нове перехрестяУ Кам’янці-Подільському завершуються ремонтні роботи однієї із центральних вулиць міста. Днями про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник міського голови Сергій Бабій.

Кам’янець матиме нове перехрестя

– Практично завершуються роботи із влаштування дорожньою плиткою частини вул. Огієнка від Д. Галицького до Соборної. На черзі перехрестя вулиць Соборної та Огієнка. Його виконають за європейськими стандартами: кольорові пішохідні переходи, соціальні пандуси та окремі велодоріжки. Роботи виконує підприємство «РОКОР ЛТД» (Олександр Конюшенко). Не зважаючи на вкрай складне фінансування цього проекту, будівельний майданчик на цьому об’єкті працює щоденно. – зазначив Сергій Бабій.

Також стало відомо, що на відрізку дороги від вул. Д. Галицього до Соборної буде облаштовано велодоріжку та відповідну парковку.

– Зі сторони Будинку зв’язку буде облаштований сквер з доріжками, лавочками, ліхтарями та фонтаном. Також будуть збережені старі липи та висаджений ряд нових. Сквер додасть комфорту центральній частині міста і без сумніву послужить кам’янчанам набагато ефективніше, ніж стоянка для таксі. – прокоментував Сергій Бабій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього