Кам’янець-Подільський підписав кредитний договір з міжнародною фінансовою організацією НЕФКО для інвестування в поліпшення енергоефективності міських тепломереж
Кам’янець отримав кредит на енергозбереження від НЕФКОКам’янець отримав кредит на енергозбереження від НЕФКО
Кам’янець-Подільський підписав кредитний договір з міжнародною фінансовою організацією НЕФКО для інвестування в поліпшення енергоефективності міських тепломереж.
Про це повідомляє офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради.
Проект підвищення енергоефективності виконуватиметься в рамках шведської програми DemoUkrainaDH. Технічна допомога, необхідна для підготовки та впровадження проекту, була надана також Шведським Агентством з Міжнародного Розвитку та Співробітництва (Sida).
На даний час в рамках програми DemoUkrainaDH виконуються 8 проектів. Підтримку також надає фонд СхідноЄвропейського партнерства в галузі енергоефективності та екології (E5P), надаючи консультаційні послуги на стадії предпроектної підготовки.
Проект в Кам’янці-Подільському, передбачає встановлення більше 20 індивідуальних пунктів в поєднанні з реабілітацією внутрішньо будинкових систем опалення, ремонт систем гарячого водопостачання, ремонт і встановлення теплових насосів в житлових будинках.
Згідно інвестиційного пакета заплановані заходи мають скоротити щорічне використання природного газу на 441 700 кубометрів, в результаті чого викиди вуглекислого газу в місті скоротяться приблизно на 848 тонн в рік.
Крім того, проект надаватиме економію коштів за рахунок скорочення споживання води та електроенергії.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Іноземці хочуть побудувати на Хмельниччині завод із виробництва автопроводки

Машинобудівна компанія “Sumitomo electric” має намір побудувати на