Кам’янець-Подільська прокуратура повернула у власність держави землі ціною майже 1 млн. гривень
Очільник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків заявив про виконання рішення господарського суду, прийнятого за позовом прокуратури до Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та фермерського господарства.Кам’янець-Подільська прокуратура повернула у власність держави землі ціною майже 1 млн. гривень
Очільник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків заявив про виконання рішення господарського суду, прийнятого за позовом прокуратури до Кам’янець-Подільської райдержадміністрації та фермерського господарства.

Як пояснила слідчий Кам’янець-Поідльської прокуратури Людмила Шумейко, яка займалася розслідуванням даної справи, у 2006 році розпорядженням заступника голови Кам’янець-Подільської РДА було надано земельну ділянку площею 30 га в оренду для фермерського господарства.

Вказана земельна ділянка розташована на території Грушківської сільської ради. За результатами проведеного вивчення прокуратурою встановлено, що при наданні вказаної земельної ділянки в оренду було порушено вимоги чинного законодавства, зокрема не проведено нормативно-грошову оцінку даної землі, що є порушенням істотних умов при укладенні договору оренди.

Як повідомляє \”podillya.tv\”, з метою відновлення порушених прав прокуратурою було вжито заходів представницького характеру. У Кам’янець-Подільський міськрайонний суд направлено заяву з вимогою визнати недійсним та скасувати спірне розпорядження Кам’янець-Подільської РДА, визнати недійсним договір оренди та повернути зазначену земельну ділянку. Вказані заявні вимоги було задоволено в повному обсязі та на даний час, Кам’янець-Подільською реєстраційною службою скасовано державну реєстрацію договору оренди і земельна ділянка площею 30 гектарів повернута державі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього