Кам'янець-Подільська жіноча сотня передає привіт в зону АТО
Одні з найбільш важливих речей, які потрібні взимку військовим на сході – це не лише теплий одяг та ліки, а й маскувальні сітки, які допомагають бути непоміченими під час виконання завдань.Кам'янець-Подільська жіноча сотня передає привіт в зону АТО
Одні з найбільш важливих речей, які потрібні взимку військовим на сході – це не лише теплий одяг та ліки, а й маскувальні сітки, які допомагають бути непоміченими під час виконання завдань.

Долучилася до плетіння таких сіток й Кам’янець-Подільська жіноча сотня. Щодня кам’янчанки збираються в приміщенні ШШК \”Гросмейстер”, де і займаються плетінням. Виготовлення однієї сітки, за їхніми словами, потребує трьох днів.
Під час телефонної розмови з міським головою Михайлом Сімашкевичем боєць батальйону \”Золоті Ворота” Сергій Свідерський зазначив, що їм потрібні маскувальні сітки, ліки, теплі шкарпетки, шапки, чай та продукти харчування.
За маскувальною сіткою мер міста звернувся до наших кам’янчанок. Під час зустрічі в ШШК \”Гросмейстер” він допоміг нашим жінкам з матеріалами для її виготовлення.

Готову сітку разом з усіма необхідними речами, про які зазначив боєць \”Золотих Воріт”, Михайло Сімашкевич передасть 6 лютого під час особистої зустрічі у Києві з Сергієм Свідерським.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього