Кам'янець-Подільський депутат хоче судитися з телеканалом
Депутат міськради Кам\’янця-Подільського (Хмельницька область), колишній очільник фракції Партії регіонів Валерій Слободян заявив, що має намір позиватись до суду проти журналістів місцевого інформаційного ресурсу «Громадське телебачення Podillya.TV». Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).Кам'янець-Подільський депутат хоче судитися з телеканалом
Депутат міськради Кам\’янця-Подільського (Хмельницька область), колишній очільник фракції Партії регіонів Валерій Слободян заявив, що має намір позиватись до суду проти журналістів місцевого інформаційного ресурсу «Громадське телебачення Podillya.TV». Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

Причиною позову він називає нібито «свідоме перекручування фактів та відверту брехню» в одному з сюжетів Podillya.TV.

В сюжеті йшлося про виявлені місцевими майданівцями в лютому 2014 року в кабінеті начальника відділу культури Кам\’янець-Подільської райдержадміністрації списків осіб, які відправлялися з міста і району для участі у масових акціях до Києва. Активісти назвали їх «Списками антимайдану». Є у цих списках і ім\’я Валерія Слободяна, про що було повідомлено в сюжеті. Валерій Слободян, за його словами, хоче довести в суді, що їздив не на «антимайдан», а був у складі міської делегації на «відзначення річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників».

У свою чергу, один з авторів сюжету Дмитро Романець стверджує, що Podillya.TV не заявляло, що регіонал їздив на «антимайдан», і готове до судового позову.

Нагадаємо, 21 жовтня минулого року у Хмельницькому невідомі розмалювали офіс місцевого «33-го каналу» і пирснули з балончика у генерального директора телеканалу Ігоря Мельничука.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього