Кам`янець-Подільський економитиме на електроенергії за рахунок НімеччиниКам’янець-Подільська, Чернівецька та Коломийська міські ради спільно подали заявку на участь у проекті Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах, Україна». Мета цього проекту полягає у підтримці здатності місцевого самоврядування виконувати роль провідної сили в Україні щодо впровадження заходів з енергоефективності.
Минулого місяця відбувся перший етап відбору міст-партнерів вищезазначеного проекту, в якому взяли участь міста з сімнадцяти областей України. Консорціум Чернівці-Кам’янець-Подільський-Коломия став переможцем.Кам`янець-Подільський економитиме на електроенергії за рахунок НімеччиниКам’янець-Подільська, Чернівецька та Коломийська міські ради спільно подали заявку на участь у проекті Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах, Україна». Мета цього проекту полягає у підтримці здатності місцевого самоврядування виконувати роль провідної сили в Україні щодо впровадження заходів з енергоефективності.
Минулого місяця відбувся перший етап відбору міст-партнерів вищезазначеного проекту, в якому взяли участь міста з сімнадцяти областей України. Консорціум Чернівці-Кам’янець-Подільський-Коломия став переможцем.
23 грудня комітет проекту GIZ на конкурсній основі завершив відбір міст-партнерів нового українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність у громадах». В результаті обрано п’ять консорціумів міст у такому складі:
• місто Чернівці спільно з містами Кам’янець-Подільський та Коломия
• Дніпропетровська обласна рада, міста Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Павлоград;
• місто Житомир спільно з містами Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський;
• місто Луганськ спільно з містами Краснодон, Ровеньки, Свердловськ, Сєвєродонецьк;
• Полтавська обласна державна адміністрація, міста Комсомольськ, Лубни, Миргород, Полтава.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього