Кам'янець-Подільський готується до Дня Незалежності
Україна – єдина, неподільна держава, і кам’янчани вкотре продемонструють це під час відзначення Дня незалежності України.Кам'янець-Подільський готується до Дня Незалежності
Україна – єдина, неподільна держава, і кам’янчани вкотре продемонструють це під час відзначення Дня незалежності України. Єдність усіх областей нашої країни від сходу до заходу та від півдня до півночі – основний лейтмотив усіх заходів, які проводитимуться в місті з нагоди державного свята, повідомляють на сайті міської ради.
Кам’янець завжди дивував \”родзинками” та цікавими ідеями, не зрадить традиції він і цього року.
Що буде нового на відзначенні 24 річниці Незалежності України, розповів журналістам заступник міського голови Дмитро Васильянов.
\”Концепція святкування не передбачає гучних помпезностей, а основне наша – показати, що ми єдина нація, яка любить свою країну, цінує історію та береже минуле, його традиції та символи” – зазначив Дмитро Сергійович.
Неможливо сьогодні навіть уявити проведення загальнодержавного свята без національного вбрання. Тому 23 серпня відбудеться парад вишиванок, який стартуватиме біля Будинку культури та завершить свою ходу в Старому місті.
\”Закликаю всіх одягнути вишиті сорочки, сукні, подоставати зі скринь бабусь вбрання, яке носили колись і долучитись до міської ходи ” – звернувся до кам’янчан Дмитро Васильянов.
Проте, цьогоріч, парад вишиванок у Кам’янці буде особливим, адже до нього приєднається наймолодші кам’янчани – немовлята та діти віком до 5 років. За ініціативи міського голови Михайла Сімашкевича, буде організовано конкурс дитячих транспортних засобів (возиків, велосипедів), які необхідно прикрасити в національному стилі. Кожен учасник отримає на згадку сюрприз від мера.
Також на юних кам’янчан чекає ще один подарунок – відкриття дитячого майданчика європейського зразка у сквері \”Гунські криниці”.
Одягне на себе пишне вбрання і міська Ратуша . Символічно буде сплетено вінок-перевесло з живих квітів та колосся пшениці, який складатиметься з 24 фрагментів (за кількістю областей нашої держави).
Також до Дня Незалежності України на жителів та гостей міста чекають танцювальне ревю від найкращих колективів Кам’янця, фен-показ \”Майбутньому потрібен мир”, презентація виставки унікальних фотографій Кам’янця 1916 року, показ історичного фільму Олександра Довженка \”Сумка дипкур’єра”, велопробіг та безліч інших заходів, покликаних продемонструвати Україні та світові, що ми – єдині.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього