Кам'янець-Подільський готується до найекстремальнішого заходу в Україні
Дощова погода, скелі каньйону і непереборне бажання любителів екстриму цього року поєднаються у технофестиваль \”BENZIN\”.Кам'янець-Подільський готується до найекстремальнішого заходу в Україні
Дощова погода, скелі каньйону і непереборне бажання любителів екстриму цього року поєднаються у технофестиваль \”BENZIN\”, повідомляє Хронікер.

14-15 листопада на глядачів чекає фінал Чемпіонату України «Ukrainian Cross Country», квадротріал на кубок Українського Кристалу, показові виступи з мотокросу, кубок Джип-Racing \”4 х 4\”, а ще БРДМ-шоу і вперше в полі аквабайк-шоу.

Під час технофестивалю буде організовано виїзну торгівлю з гастрономічним шоу та екстрим-кухнею. Паралельно змаганнням відбудеться сафарі-тур, катання на БРДМ, квадроциклах та джипах, паратрайк (аерошут), підйом на повітряній кулі, стрільба з луків і тир.
Ввечері першого дня фестивалю запалає найбільше техновогнище. Гратимуть байкер-гурт \”Механічний Апельсин\” і драйв-гурт \”Медовий Полин\”. Наступного дня розважатиме трибют-гурт «THE BEATLES» та екстрим-DJ.

А в переддень фестивалю \”BENZIN\”, 13 листопада, у Кам\’янці-Подільському пройде автопробіг учасників.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього