Кам'янець-Подільський підтримує переселенців
9 лютого Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів чергову групу взаємопідтримки для сімей з числа вимушених переселенців зі Сходу України та АР Крим.

Кам'янець-Подільський підтримує переселенців
9 лютого Кам’янець-Подільський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів чергову групу взаємопідтримки для сімей з числа вимушених переселенців зі Сходу України та АР Крим.

Зустріч відбулася за участі заступників міського голови Сергія Бабія та Вадима Савчука, які були запрошені на захід ініціативною групою ГО «Об’єднання переселенців України в м. Кам’янець-Подільський» (голова – Людмила Чаплигіна).

Починаючи з квітня 2014 року до нашого міста почали приїжджати сім’ї, шукаючи підтримки та допомоги. З того часу міська влада поставила на особливий контроль питання щодо вирішення проблем переселенців та задоволення їхніх потреб. З часом багато проблемних питань було вирішено, проте, головним невирішеним залишається житлове. Саме тема житла і стала основною під час роботи групи взаємопідтримки.

Сергій Віталійович поінформував присутніх про ініціативу міської влади щодо створення житлово-будівельного кооперативу на базі будинку 1-а по Нігинському шосе, який наразі перебуває в аварійному стані. «Міська влада вже зробила перший вагомий крок для виведення будинку з аварійного стану, що можна вважати соціальним внеском у вирішення житлового питання. Тепер черга за людьми, його потенційними мешканцями, які створять ЖБК та, зі свого боку, продовжать цей процес» – наголосив Сергій Віталійович. Заступник міського голови відповів на численні запитання, пов’язані із станом будівлі, умовами вступу до кооперативу та акцентував увагу на тому, що міська влада зробить усе задля чесного та прозорого вступу до нього.

Зі свого боку Вадим Анатолійович Савчук запевнив переселенців-кам’янчан, що міська влада на чолі з міським головою завжди готова для відкритого діалогу та пошуку шляхів вирішення різного роду проблем переселенців.

Окрім цього, на зустріч було запрошено потенційного роботодавця. Можливе працевлаштування членам сімей запропонувала менеджер агентської групи страхової кампанії «Провідна» – Марина Слободян.

Діти також не залишилися поза увагою: спільно із спеціалістами Центру та його волонтерами вони виготовили «валентинки» для воїнів, які зараз боронять нашу країну на Сході. Дитячі вироби будуть найближчим часом передані на передову.

Наступна група взаємопідтримки відбудеться у вівторок, 23 лютого, о 16.00, у приміщенні Центру за адресою: вул. Шевченка, 26, ІІІ поверх, тренінгова зала.

Всіх бажаючих долучитись до роботи групи просимо слідкувати за оголошеннями у соціальній мережі «Фейсбук».

Контакти: телефони 91429, 067 2793088 та «Група переселенців Кам’янця-Подільського» у соціальній мережі «Фейсбук».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього