Кам’янець-Подільський приймав дітей зі Сходу
Група з чотирнадцяти дітей із Харкова, батьки котрих – загиблі військовослужбовці, два дні перебувала в нашому місті.Кам’янець-Подільський приймав дітей зі Сходу
Група з чотирнадцяти дітей із Харкова, батьки котрих – загиблі військовослужбовці, два дні перебувала в нашому місті.

У перший день для дітей було організовано екскурсійну програму Старою фортецею та іншими музейними об’єктами й відвідування альпін-парку. Учасники проекту «Жива фортеця» – «Замкова майстерня» та «Рукотвори» – провели майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, розфарбовування «подільських лицарів» та приготували смачні страви для дітей, а власники кавової машини «Coffee Car» підготували подарункові сертифікати на напої.
Наступного дня юні гості відвідали Хотинський замок, де також мали екскурсійну програму, помилувалися краєвидами Поділля та в дружній атмосфері провели час, повідомляють на сайті міської ради.

Кам’янець-Подільський приймав дітей зі Сходу Кам’янець-Подільський приймав дітей зі Сходу

«Дякую всім, хто залишився небайдужим і долучився до організації дозвілля дітей, – зазначив міський голова. – Мирної нам країни, щасливих дитячих посмішок та якнайшвидшого завершення війни». Усім діткам мер вручив гостинці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього