Кам'янець-Подільський розпочав хвилю благодійності
Восени народний театр продовжить флеш-моб «Лови хвилю благодійності!» і в інших навчальних закладах міста. Має бажання підтримати народний театр і народна театр-студія «Лінк» міського Будинку культури.Кам'янець-Подільський розпочав хвилю благодійності
20 травня в рамках Дня міста Кам’янця-Подільського Київський академічний драматичний театр на Подолі виставою «Осінь у Вероні» у фортеці розпочав Всеукраїнський флеш-моб «Лови хвилю благодійності!». Вхід на виставу театру був вільним, повідомляють на сайті міської ради.

Народний театр міського Будинку культури підтримав починання відомого театру. 25-26 травня артисти театру представили на суд глядачів трагіфарс Неди Нежданої «Самогубство самоти» в залах центру професійно-технічної освіти та індустріального коледжу. Цю непросту інтелектуальну і водночас романтичну п’єсу втілили у сценічне життя актори найдавнішого театру на Поділлі – народного аматорського театру міського Будинку культури, змогли під керівництвом талановитого режисера – Інни Семенків. Вдале поєднання сценічної мови та руху, цікаві режисерські задуми та мізансценування, оригінальне світлове та звукове вирішення вистави не залишили байдужими глядачів. Зали були вщент переповнені студентами, які не залишилися байдужими до гри акторів.
Восени народний театр продовжить флеш-моб «Лови хвилю благодійності!» і в інших навчальних закладах міста. Має бажання підтримати народний театр і народна театр-студія «Лінк» міського Будинку культури.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення