Кам`янець-Подільський став  асоційованим членом Ради європейських муніципалітетівВ рамках поїздки до Чеської республіки мер Кам`янця-Подільського Михайло Сімашкевич взяв участь у засіданні Політичного комітету Ради європейських муніципалітетів і регіонів.Кам`янець-Подільський став  асоційованим членом Ради європейських муніципалітетівВ рамках поїздки до Чеської республіки мер Кам`янця-Подільського Михайло Сімашкевич взяв участь у засіданні Політичного комітету Ради європейських муніципалітетів і регіонів.
Асоціацію міст України на засіданні разом з Михайлом Сімашкевичем представляли Юрій Вілкул, Президент Асоціації міст України, Криворізький міський голова та Мирослав Пітцик, виконавчий директор АМУ.
«Відтепер, ми стали асоційованими членами Ради європейських муніципалітетів і матимемо 2 голоси на підтримку інтересів нашої громади під час голосування» – зазначив міський голова.
Також, Михайло Сімашкевич наголосив, що Кам’янець-Подільський вже два роки. як активно крокує до європейських стандартів. На думку мера переваги ЄС дадуть можливість нашій країні стати на шлях нових перетворень: подолання корупції, розширення кордонів співпраці, покращення якості товарів, жорстке виконання законодавства, тощо.
На запитання, що дають місту поїздки та переговори мера, Михайло Євстафійович сказав: «Кожна зустріч, кожен телефонний дзвінок надзвичайно важливі, адже будь-яка маленька справа, будь-яка ідея дає результат. Взяти одне з нещодавніх відряджень до Москви. В ході зустрічі з нашими земляками, які наразі проживають там, було домовлено про виділення коштів на ремонт однієї вулиці, перехрестя, закупівлю обладнання для дітей, які хворіють на ДЦП, спеціалізованої машини для прибирання міста. Загалом у 2013 році, завдяки переговорам, зверненням, службовим відрядженням мені вдалося залучити в місто більше 18 млн грн. Як і раніше, я переконаний, не дивлячись на всі труднощі, шляхи їх подолання можна віднайти, як написано в Біблії: «Бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а тому, хто стукає- відчинять.»
Тож наступного тижня мер міста з робочим візитом планує відвідати Німеччину. В рамках візиту заплановано зустріч з керівництвом фірми Шмак/Фісман ( Schmack/Viessmann ) – виробника біоґазових установок, для обговорення проблеми переробки барди з бардополів спиртового заводу.
10 грудня передбачено перемовини у Айнбеці з гендиректором підприємства KBC ( KWS ) по питанню будівництва зернопереробного заводу у нашому місті. Вартість проекту близько 18 млн Євро.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього