Кам’янець-Подільський відвідав Леонід Кучма
Двадцять дев’ятого травня до Кам’янця-Подільського завітав другий Президент України Леонід Кучма.

Кам’янець-Подільський відвідав Леонід Кучма
Двадцять дев’ятого травня до Кам’янця-Подільського завітав другий Президент України Леонід Кучма.

В рамках свого візиту він відвідав школу мистецтв, яка нещодавно отримала від Леоніда Кучми подарунок – біле фортепіано. Здобув подарунок для учнів, які навчаються в закладі, вихованець школи мистецтв Сергій Гуменний. Саме завдяки таланту хлопця, другий Президент України передав для міста музичний інструмент. Також 29 травня юний кам’янчанин святкує свій день народження, тому від Леоніда Даниловича, Михайла Сімашкевича та Володимира Мельниченка він отримав подарунки.

Перебуваючи в школі мистецтв, Леонід Кучма мав можливість почути як грають вихованці на фортепіано , а також поспілкуватися з міським головою Михайлом Сімашкевичем та народним депутатом України Володимиром Мельниченко.

За підтримку талановитої молоді, вагомий особистий внесок у розвиток початкової мистецької освіти та активну громадську позицію очільник Кам’янця вручив Леоніду Кучмі відзнаку \”За заслуги перед міською громадою”.

Після ознайомлення з мистецькою молоддю міста, гість взяв участь в Міжнародній конференції \”20 років аграрної реформи в Україні: досягнення і проблеми”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього