Кам`янець-Подільський визнано одним з найцікавіших міст України для туру вихідного дняЗа даними міжнародного туристичного порталу «Globe Spots» Україна посіла восьме місце у десятці найцікавіших туристичних напрямків 2013-го року. Що ж до міст, то Кам’янець-Подільський визнаний одним із найбільш цікавих для туру вихідного дня внутрішнього туризму.Кам`янець-Подільський визнано одним з найцікавіших міст України для туру вихідного дняЗа даними міжнародного туристичного порталу «Globe Spots» Україна посіла восьме місце у десятці найцікавіших туристичних напрямків 2013-го року. Що ж до міст, то Кам’янець-Подільський визнаний одним із найбільш цікавих для туру вихідного дня внутрішнього туризму.
Та на цьому міська влада зупинятись не збирається. Кам’янець-Подільський готовий продемонструвати власну туристичну привабливість екзотичній та суворій країні Сходу – Туреччині.
Активізація роботи в цій сфері пришвидшилася після офіційної поїздки міського голови Михайла Сімашкевича до вказаної східної країни, де він зустрічався з представниками Міністерства культури і туризму Туреччини, а також із фірмою, що координує діяльність всіх тамтешніх турагенцій і туроператорів. Напрацюваннями мера вирішили скористатися відділ туризму та представники туристичного бізнесу Кам’янця-Подільського.
«Кількість туристів, котрі прибувають до нас із Турецької Республіки, – дуже мізерна, на відміну, від європейців, у свідомості яких закладено поняття про подорожі. Тож ми вирішили, що туристична заявка про себе в напрямку Туреччини, – перспективний крок, який потрібно розвивати», – розповіла директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема. –
Також представники туристичного бізнесу Кам’янця погодилися сприяти зустрічі турецьких турагенцій під час відкриття туристичного сезону-2014. Ще один крок назустріч полягає у співпраці міст. Партнером може стати Мармарис, подібне до нашого за розмірами і чисельністю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього