Кам'янець-Подільський єпископ Леон Дубравський засуджує тероризм і закликає до молитви
Звернення ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії єпископа Леона Дубравського з приводу кривавих сутичок біля стін Верховної Ради України у Києві 31 серпня 2015 р.Кам'янець-Подільський єпископ Леон Дубравський засуджує тероризм і закликає до молитви
Звернення ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії єпископа Леона Дубравського з приводу кривавих сутичок біля стін Верховної Ради України у Києві 31 серпня 2015 р.

Як повідомляє «Події, що сталися вчора під будинком Верховної Ради, сколихнули всю Україну та світове співтовариство. Ця трагедія змушує замислитися над причинами й наслідками. Католицька Церква засуджує тероризм як метод у досягненні будь-яких цілей. Людське життя безцінне, зазіхати на нього — абсолютно неприпустимо. Насильство не може бути способом вирішення спірних питань. Не можна допустити до смертей та тероризму! Засуджую кровопролиття і тероризм!

Українська влада повинна орієнтуватися в ситуації та передбачати небезпеку — або має визнати, що не контролює ситуації. Безпека громадян є найприорітетнішою. Влада повинна виходити до народу і пояснювати, розмовляти з народом. Інакше у людей народжується недовіра та ворожнеча. Влада повинна заспокоювати громадян та пояснювати їм, що відбувається. У цій ситуації влада вийшла із поясненнями вже після теракту, але не було пояснень до нього — перед голосуванням у Верховній Раді України.

Приношу свої співчуття родичам та близьким убитого бійця Національної гвардії Ігоря Дебрина. Пораненим бажаю швидкого видужання! Прошу усіх віруючих молитися про одужання для постраждалих під час теракту, а також активізуватися в молитві за мир в Україні!»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього