Кам'янець-Подільський запрошує на технофестиваль
Кам\’янець-Подільський готується до найекстремальнішого заходу в Україні. Дощова погода, скелі каньйону і непереборне бажання любителів екстриму, цього року поєднується у технофестиваль \”BENZIN\”.Кам'янець-Подільський запрошує на технофестиваль
Кам\’янець-Подільський готується до найекстремальнішого заходу в Україні. Дощова погода, скелі каньйону і непереборне бажання любителів екстриму, цього року поєднується у технофестиваль \”BENZIN\”.
На Вас чекає фінал Чемпіонату України «Ukrainian Cross Country», квадротріал на кубок Українського Кристалу, показові виступи з мотокросу, кубок Джип-Racing \”4 х 4\”, а ще БРДМ-шоу і вперше в полі Аквабайк-Шоу.
Окрім того, будуть й інші розваги – патратрайк, стрільба з луків, тир.
Чотирнадцятого листопада для любителів технічних видів спорту гратимуть гурти \”Механічний Апельсин”, \”Медовий Полин”, \”АпГрейд Мрій”, а також відбудеться унікальне техновидовище.
Можна буде й переконатися в тому, що немає смачніших страв, ніж ті, які готують на вогні в польових умовах.
Другого дня, 15 листопада на кам’янчан та гостей міста чекає квадротріал на кубок ТОВ \”Український Кристал”, перше в полі Аквабайк-шоу, Джип-Racing 4×4 і не тільки.
Відбуватимуться заходи в с. Колибаївка. О 9.00, 10.00 та 14.15 годинах від готелю \”7 днів” від’їжджатиме автобус для охочих, які хочуть відвідати фестиваль.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього