Кам'янець-Подільський запрошує відвідати маленьку країну
Сьогодні фестиваль «Республіка» святкує 5 років. Завдяки потужній ідеї, громадському активізму та волонтерству стало можливим створити великий соціальний фестиваль, якісний культурний продукт у в маленькому місті.Кам'янець-Подільський запрошує відвідати маленьку країну
Сьогодні фестиваль «Республіка» святкує 5 років. Завдяки потужній ідеї, громадському активізму та волонтерству стало можливим створити великий соціальний фестиваль, якісний культурний продукт у в маленькому місті.

Це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музики, малюнку (графіті), поезії, танцю, відео мистецтва. Після успішного дебюту у 2011 році, «Республіка» цієї осені ось уже вп\’яте заполонила Кам’янець-Подільський атмосферою мистецтва, креативу та свободи.

Знову на головній сцені, розташованій на території історичної фортеці XIV століття відбуватимуться виступи найкращих українських та закордонних виконавців. Знову найкращі райтери працюватимуть над прикрашанням занедбаних будівель у різних частинах старого та нового міста. Знову молодь з’їхалась на фестиваль з усіх куточків України, щоб насолодитися улюбленими гуртами та поринути у мистецьку атмосферу фестивалю.

Хочемо нагадати, фестиваль триватиме 3 дні і запрошує усіх охочих поринути у маленьку країну, яка має назву Республіка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього