Кам’янець-Подільський здивував ще однією фортецею
Кам’янець-Подільський здивував жителів та гостей міста ще однією фортецею – солодкою. Виготовили її на офіційне відкриття туристичного сезону, яке відбулося 25 квітня.Кам’янець-Подільський здивував ще однією фортецею
Кам’янець-Подільський здивував жителів та гостей міста ще однією фортецею – солодкою. Виготовили її на офіційне відкриття туристичного сезону, яке відбулося 25 квітня.
\”Уже увійшло в традицію нашого міста під час відкриття туристичного сезону встановлювати рекорди, створювати шедеври та безкоштовно частувати усіх відвідувачів. Минулого сезону ми мали найбільшу турку кави на 333 літри, цього року створили із солодких кексів фортецю”- зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.
Перші смаколики вручили військовослужбовцям, які нещодавно повернулися із зони АТО та наразі перебувають вдома у відпустці, частину кексів теж передали бійцям на схід. Поїдуть вони до наших захисників у пакунках, які розмалювали патріотичними малюнками діти. Решту кексів скуштували кам’янчани та гості міста.
Кам’янець-Подільський здивував ще однією фортецею
Змайстрували солодку фортецю працівники \”Українського кристалу”. Як розповіла технолог підприємства Тетяна Навроцька, на виготовлення такого шедевру спекли вісім тисяч кексів та використали п’ятдесят кілограмів пудри і сто крему.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього