Кам’янець стане центром інженерних військ
Інженерні війська Кам’янця-Подільського мають славетну історію. Військовослужбовці нашого міста неодноразово виконували свій обов’язок далеко за межами рідної землі, брали участь у військовій місії в Афганістані, Лівані, у складі сил НАТО розміновували місцевості на територіях, де точилася війна.Кам’янець стане центром інженерних військ
Інженерні війська Кам’янця-Подільського мають славетну історію. Військовослужбовці нашого міста неодноразово виконували свій обов’язок далеко за межами рідної землі, брали участь у військовій місії в Афганістані, Лівані, у складі сил НАТО розміновували місцевості на територіях, де точилася війна.

На базі Кам’янець-Подільського понтонно-мостового батальйону до кінця року планують сформувати 48 інженерну бригаду, яка налічуватиме близько двох тисяч військовослужбовців й немає аналогів в Україні. Це дасть змогу і надалі розвивати наше місто не лише як туристичну Мекку, а й відновить його традиції.

Впродовж двох років вихованці інженерних військ на сході України довели свою професійність та високу фахову підготовку .

З 24 по 26 листопада у Кам’янцьі-Подільському відбувся Всеукраїнський центральний збір військових частин на чолі з начальником інженерних військ Збройних Сил України, полковником Лукашиком Юрієм Петровичем.

Впродовж трьох днів військовослужбовці під час навчань обмінювалися досвідом та розробили план заходів на найближчий час.Кам’янець стане центром інженерних військКам’янець стане центром інженерних військ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього