Кам’янець став світлішим
На порозі найсвітліше свято українців – Великдень. Кам’янчани ретельно готуються до його святкування: проводять міські суботники, пишуть крашанки, готують різноманітні заходи для малечі.Кам’янець став світлішим
На порозі найсвітліше свято українців – Великдень. Кам’янчани ретельно готуються до його святкування: проводять міські суботники, пишуть крашанки, готують різноманітні заходи для малечі.

Комунальні служби міста щодня трудяться, щоб Кам’янець-Подільський радував городян та гостей міста своєю охайністю та чистотою. Про «світлий» колір міста подбали також працівники комунального підприємства «Міськліфтсвітло».

Протягом першого кварталу вони перевірили майже усе вуличне освітлення на наявність освітлювальних приладів, які вийшли з ладу. Загалом було замінено 189 ламп вуличного освітлення по місту. Також було підсвічено пам’ятки архітектури, Троїцьку церкву, Польський ринок, Вірменський ринок, Троїцьку площу, вул. Старобульварну, сквер Танкістів. Проводиться заміна звичайних ламп на світлодіодні у різних мікрорайонах міста.
Після Пасхальних свят комунальники встановлять підсвітку і на Домініканському костелі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього