Кам'янець у світі палітри фантазій
Виставкова зала на два тижні перетворилася на класи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.Кам'янець у світі палітри фантазій
Виставкова зала на два тижні перетворилася на класи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Своє вміння передавати кольори і зображати їх у різних техніках демонструє дитяча школа мистецтв, повідомляє Хронікер.

Тетяна Білоус, завідувачка художнього відділу:
– Сьогодні ми виставили учнівські та викладацькі роботи класів образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Тому представлені не тільки академічні твори.

Вперше ми винесли на такий загальний показ декоративні роботи, щоби паралельно ще й презентувати роботу цього класу. До речі, він єдиний серед позашкільних мистецьких навчальних закладів. Задіяно багато технік. Намагалися охопити різні жанри, матеріали.

Кам'янець у світі палітри фантазій Кам'янець у світі палітри фантазій

Є роботи Олени Завтрак (15 років), Дарії Цьопи (13 років), Олександри Оздоби (12 років), виконані в техніці текстильного колажу. Це – копії робіт подільського художника Олександра Грена з тканини, але з дотриманням кольорової гами. Він – не стільки популярний. Просто творив у Кам’янці і нам було цікаво познайомитися з його діяльністю, спробувати відтворити подільську жінку такою, якою бачив її Грен.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього