Кам’янець відвідала молодь з Голландії
Двадцять дев’ятого липня до Кам’янця-Подільського завітала група молоді з Голландії – християни Реформаторської церкви (представник в м.Кам’янці-Подільському – Герман Панько).Кам’янець відвідала молодь з Голландії
Двадцять дев’ятого липня до Кам’янця-Подільського завітала група молоді з Голландії – християни Реформаторської церкви (представник в м.Кам’янці-Подільському – Герман Панько).
Гості із Голландії відвідали Центр медико-соціальної реабілітації «Довголіття» та ГО інвалідів «Гармонія». Під час візиту вони ознайомились з діяльністю Центру та громадської організації. На згадку про зустріч, молоді люди придбали сувеніри, виготовлені власноруч членами ГО «Гармонія».
Не залишили вони без уваги також переселенців зі Сходу України, які традиційно зібрались у Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для участі у «Групі взаємопідтримки». Взявши участь у роботі групи, голландці поспілкувалися з дорослими членами сімей та цікавилися проблемами та потребами їх родин. Для дітей вони провели розважальну програму та вручили подарунки.
Кам’янець відвідала молодь з Голландії
Візит до Кам’янця-Подільського залишив у гостей гарні спогади про місто та його мешканців. Вони подякували за теплу зустріч та висловили надію на подальшу співпрацю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього