Кам’янець відвідали учасники Міжнародного Трейд-клубу

Кам’янець відвідали учасники Міжнародного Трейд-клубу
Сьомого листопада Кам’янець-Подільський відвідали представники тринадцяти країн світу в рамках виїзного засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні на чолі з його президентом, першим секретарем Посольства Республіки Словаччини в Україні Сонею КрайчовоюКам’янець відвідали учасники Міжнародного Трейд-клубу
Сьомого листопада Кам’янець-Подільський відвідали представники тринадцяти країн світу в рамках виїзного засідання Міжнародного Трейд-клубу в Україні на чолі з його президентом, першим секретарем Посольства Республіки Словаччини в Україні Сонею Крайчовою.
Трейд-клуб є організацією, яка об’єднує керівників і співробітників торгово-економічних відділів майже 60-ти іноземних посольств та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Мета її роботи – ознайомлення з інвестиційно-промисловим потенціалом різних районів та вивчення питання про можливість запровадження нових проектів.
Кам’янець-Подільський зацікавив учасників Трейд-клубу як важливий об’єкт для можливої реалізації окремих ідей, тому вони з радістю завітали до нашого міста з ознайомленням його економіки та історії.
Кам’янець відвідали учасники Міжнародного Трейд-клубу
Офіційна зустріч відбулася в сесійній залі міськради, де закордонних гостей привітав міський голова Михайло Сімашкевич: \”Я радий вітати таких високоповажних гостей в нашому древньому Кам’янці – місті, яке зберігаючи свою історичну самобутність, завжди відкрите для нових ідей та технологій. Пріоритетом нашої роботи є створення таких умов, які б максимально сприяли залученню інвестицій, дали поштовх розвитку підприємств, економіки та міста загалом. Бажаю вам успішної роботи та сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю в економічному напрямку”.
Також мер розповів присутнім про затверджений Стратегічний план підвищення конкурентоспроможності Кам’янця-Подільського на 2011-2015 роки та про проекти, які вже реалізовуються в місті.
Учасники Міжнародного Трейд-клубу мали можливість ознайомитися з презентаціями про концепцію створення бальнеологічного курорту, програмою енергоефективності міста та отримати інформацію про Кам’янець-Подільський як майданчик для розвитку туризму.
Особливу зацікавленість в них викликала котельня на солом’яних пелетах, яку нещодавно запустили в дію на вул. Пушкінській. Тому після зборів у сесійній залі, учасники виїзного засідання оглянули як працює міні-котельня та який ефект вона дає.
Також члени Міжнародного Трейд-клубу відвідали підприємство \”Вікно плюс”, яке працює над виготовленням вікон за новими сучасними технологіями.
Загалом закордонні гості виявили зацікавленість Кам’янцем, особливо їх вразила його історично-архітектурна спадщина.

Залишити відповідь