Кам’янець запрошує на водний відпочинок
Кам’янець-Подльський приваблюватиме туристів не лише своєю архітектурою, а й ландшафтним та природним багатствами, які знаходяться на околицях міста.
Зважаючи на те, що влітку більшість населення надає перевагу проведення вільного часу на природі, місцеві готельєри від \”GALA готелю”, \”7 днів”, \”Клеопатра”, \”Reikarts” за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича вирішили організувати літній тур з міста до відпочинкового комплексу \”Дністровська Рів’єра”.Кам’янець запрошує на водний відпочинок
Кам’янець-Подльський приваблюватиме туристів не лише своєю архітектурою, а й ландшафтним та природним багатствами, які знаходяться на околицях міста.
Зважаючи на те, що влітку більшість населення надає перевагу проведення вільного часу на природі, місцеві готельєри від \”GALA готелю”, \”7 днів”, \”Клеопатра”, \”Reikarts” за підтримки міського голови Михайла Сімашкевича вирішили організувати літній тур з міста до відпочинкового комплексу \”Дністровська Рів’єра”.

З 10 червня чотири рази на день о 9.00, 11.00, 17.00, 19.00 годинах від готельного комплексу \”7 днів” від’їжджатиме транспорт, яким зможуть користуватися не лише туристи, а й кам’янчани.

Коштуватиме проїзд в дві сторони до \”Дністровської Рів’єри” та назад 25 гривень.

Такий відпочинковий транш дасть змогу жителям та гостям міста зручно планувати свій час та відпочивати на просторах рідного Поділля, отримувати безліч емоцій на водних атракціонах, не виїжджаючи далеко за його межі.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення