Кам'янець запрошує зануритись в історію різних епох та народностей
Цього року під час відкриття туристичного сезону Кам’янець-Подільський зануриться в історію різних епох: Римської, Київської Русі, Середньовіччя, Польської, Литовської, Вірменської, Української, Турецької.Кам'янець запрошує зануритись в історію різних епох та народностей
Цього року під час відкриття туристичного сезону Кам’янець-Подільський зануриться в історію різних епох: Римської, Київської Русі, Середньовіччя, Польської, Литовської, Вірменської, Української, Турецької.
Саме такі майданчики будуть влаштовані на території Старого міста 25-26 квітня.
Всі, хто завітає до нашого міста зможе переконатися, що в пам’ятках історії і архітектури, звичаях та традиціях увіковічено дух римлян і давніх предків слов’ян, литовців, поляків, турків і вірмен.
Кожен зможе зануритися в добу, яка йому найбільше до вподоби, адже майданчики максимально ідентично відтворюватимуть побут, в якому жили представники кожної окремої епохи, можна буде скуштувати страви, які готували декілька століть тому, виконати танці різних народностей, ознайомитися з особливостями повсякденного життя.
Старе місто на два дні перетвориться на єдиний простір для презентації історичних і культурних перлин, що зростали упродовж віків в одному місті України, «квітці на камені» – Кам’янці-Подільському.
Щоб історичні майданчики по-справжньому відповідали тій епосі, яка відтворюватиметься, до організації заходу долучаються музейні працівники, реконструктори, співаки і танцюристи, кухарі і пекарі – знавці давніх рецептів, ті, хто шиє історичні костюми, хто робить зачіски різних епох, хто знає давні ремесла і військову справу.
Хто завітає до Кам’янця 25-26 квітня, збере собі до колекції вражень спогади про легендарне римське місто Петридаву, вірування і побут поселення прадавніх землеробів, міць і силу фортифікації русичів, середньовічну романтику, колорит і яскравість литовської, польської, вірменської, турецької і, звичайно, нашої рідної української культури.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього