Днями в Кам’янці-Подільському будуть завершені роботи по облаштуванню тротуару в патріотичному стилі біля скверу АфганцівКам’янець знову дивує патріотичним тротуаромКам’янець знову дивує патріотичним тротуаром
Днями в Кам’янці-Подільському будуть завершені роботи по облаштуванню тротуару в патріотичному стилі біля скверу Афганців.
Даний проект символічно влаштовано саме в цьому місці, адже доріжка, виконана в українському стилі є уособленням відданості українських військовослужбовців, зокрема й кам’янчан-учасників АТО, яких наразі на Сході близько шестисот.
\”Ми продовжуватимемо виконувати проекти в українському стилі: маємо вже патріотичне перехрестя та тротуар, будемо облаштовувати і надалі пішохідні доріжки, розмальовуватимемо українськими орнаментами фасади будинків. Якщо хтось вважає, що на такі роботи йде більше коштів, як наприклад, на ремонт тротуару звичайним асфальтом, то він помиляється. Головне – мати бажання та підходити до всього творчо” – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього