Кам'янецькі активісти проти призначення Ігоря Благуна начальником РВ міліції
Під час зустрічі начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області Олександра Розізнаного з депутатами райради та представниками громадськості в Кам\’янці-Подільському виникло багато питань щодо доцільності призначення начальником Кам\’янець-Подільського районного відділу УМВСУ Ігоря Благуна.Кам'янецькі активісти проти призначення Ігоря Благуна начальником РВ міліції
Під час зустрічі начальника управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області Олександра Розізнаного з депутатами райради та представниками громадськості в Кам\’янці-Подільському виникло багато питань щодо доцільності призначення начальником Кам\’янець-Подільського районного відділу УМВСУ Ігоря Благуна.
Громада висловила рішучий протест проти обіймання цієї вагомої посади міліціянтом з сумнівною репутацією. Протестувальники закидають йому неодноразове керування авто у стані аклогольного сп’яніння, та навіть отримання хабара в 2008 році.
Активісти висловили обурення ігноруванням їхніх вимог і залишили за собою право на акції протесту під стінами УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту