Кам'янецькі бібліотекарі святкували свої іменини на Алеї закоханих
Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський День бібліотек. У переддень свята, бібліотекарі міста святкували свої іменини в улюбленому місці відпочинку кам’янчан та туристів – Алеї закоханих.Кам'янецькі бібліотекарі святкували свої іменини на Алеї закоханих
Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський День бібліотек. У переддень свята, бібліотекарі міста святкували свої іменини в улюбленому місці відпочинку кам’янчан та туристів – Алеї закоханих. Хоча зранку день видався похмурим, але згодом відкриті та щирі серця бібліотекарів «зробили погоду» ясною та теплою. Для жителів міста, користувачів бібліотек було організовано креативне та цікаве дійство. Гостей радо зустрічали літературні героїні найвідоміших творів О. Пушкіна та П. Загребельного, повідомляють на сайті міської ради.
Привітати чарівних хранительок дивного світу бібліотеки прийшли заступник міського голови Дмитро Васильянов та начальник управління культури і туризму, заступник директора Департаменту гуманітарної політики міської ради Петро Гаврилюк. Від міського голови Михайла Сімашкевича в бібліотеку було передано 4-х томне видання «Реабілітовані історією» та відзначено грамотами виконавчого комітету кращих працівників бібліотечної системи міста.
Свято розпочалося бібліотечним квестом «Як пройти в бібліотеку», було презентовано фотосушку «Бібліотека розкаже Вам про себе», світлини якої по-новому відкрили цікаві та значущі події як бібліотеки, так і самих бібліотекарів. Далі гостей вразив бібліотечний раритет рідкісних та цінних видань, що знаходяться в єдиному фонді. Під час святкового дійства присутні мали змогу ознайомитись з біографічними теками творчо-професійних досягнень бібліотекарів. Кожен, хто відвідав бібліосалон на Алеї зміг переконатися, що сучасна бібліотека та сучасний бібліотекар – це творчість, традиційність, актуальність та духовність.
Бібліотечних працівників вітали користувачі бібліотек, волонтери, місцеві поетеси Світлана Кремінська, Жанна Мадич та лауреат різних міських та обласних премій Олександр Левицький.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього