Кам'янецькі дебати щодо підвищення плати за проїзд: піднімати не можна чекати
В Кам’янець-Подільській міській раді відбулись громадські обговорення \”Про коригування тарифу на перевезення пасажирів транспортом загального користування\”. Результат: поки що кому поставили після \”не можна\”, чекаємо.Кам'янецькі дебати щодо підвищення плати за проїзд: піднімати не можна чекати
В Кам’янець-Подільській міській раді відбулись громадські обговорення \”Про коригування тарифу на перевезення пасажирів транспортом загального користування\”. Результат: поки що кому поставили після \”не можна\”, чекаємо.
На початку березня місцеві перевізники озвучили вимогу підвищити тариф на проїзд до 4 гривень, пояснюючи це зростанням вартості пального. На засіданні виконавчого комітету це питання не вирішилось – було запропоновано зачекати до стабілізації ситуації з цінами на пальне, провести громадські слухання і лише після цього повторно розглянути дане питання.
Натомість вчорашні дебати носили назву \”громадські обговорення\”, оскільки розглядалось не власне підняття тарифу, а лише його коригування у зв’язку із подорожчанням паливно-мастильної складової цього тарифу, – пояснив присутнім заступник міського голови Сергій Бабій.
Зустріч тривала понад півтори години, однак консенсусу так і не знайшли. Голова Кам’янець-Подільської спілки перевізників Микола Чайковський наполягав на необхідності підняття ціни за проїзд, посилаючись на вже відомі доводи. Однак громадськість не захотіла слухати представника перевізників і в якості контраргументів надала приклад міст обласного значення, де проїзд коштує 3 гривні.
Єдине, чого вдалось досягти під час обговорень – це створення нової робочої групи, яка вже сьогодні збереться за круглим столом для того, щоб провести громадський аудит економічної обгрунтованості тарифу на проїзд в маршрутних транспортних засобах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього