Вбивство сталося в приватному будинку по проспекті Богінського. Міліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Кам’янецькі міліціонери шукають вбивцю пенсіонеркиКам’янецькі міліціонери шукають вбивцю пенсіонерки
За підозрою у скоєнні цього злочину Кам’янець-Подільським міський відділ міліції розшукує чоловіка слов’янської зовнішності, віком 20 – 30 років, зріст 175 – 180 сантиметрів, середньої тілобудови, волосся коротке. Був одягнутий: біле взуття, світлий низ – ймовірно джинси світло кольору, темний верх – ймовірно спортивна кофта темного кольору.
Правоохоронці просять усіх небайдужих громадян, жителів та гостей міста Кам’янець-Подільського, які на власних автомобілях з використанням відеореєстратора проїжджали, чи перебували 12.07.2014 в період з 12:00 до 15:00 годин в районі вулиць Північна, провулку Богінського, на відрізках між вулицею Лесі Українки та перехрестям з Проспектом Грушевського, на перехресті між вулицею Північна та перехрестям з Проспектом Грушевського, на в’їзд та виїзд з міста, та які зберегли відеозапис за вказаний період, добровільно надати його правоохоронним органам.

Усім, кому відома будь-яка інформація про особу злочинця, міліція просить телефонувати 102, 0673846936.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього