Це уже восьма ротація для наших військових

Кам'янецькі сапери поїхали розміновувати АфганістанКам'янецькі сапери поїхали розміновувати Афганістан

Це уже восьма ротація для наших військових.
Відповідно до плану ротацій, група військовослужбовців Центру розмінування, що дислокується у Кам’янці-Подільському, поїхала в Афганістан для заміни своїх колег, які там протягом року знешкоджували боєприпаси.

Підполковник Віктор Коршок, майор Володимир Требунський, прапорщик Андрій Фомов та старшина Валентин Данішевський виконуватимуть бойові завдання в складі груп знищення вибухонебезпечних предметів спільного італійсько-українського інженерного підрозділу. До речі, старшина Валентин Данішевський вдруге відбув до Афганістану.

Загалом, починаючи з 2010 року, це вже восьма ротація особового складу за чотири з половиною роки від початку дії відповідних угод і домовленостей між Україною і НАТО. За цей час нашими фахівцями виявлено та знешкоджено понад десять тисяч вибухонебезпечних предметів та саморобних вибухових пристроїв.

Кам'янецькі сапери поїхали розміновувати Афганістан

Довідка

Міжнародні сили сприяння безпеці (ISAF) — очолюваний НАТО міжнародний військовий контингент, який діє на території Афганістану з 2001 року. Мета їх присутності — надання допомоги афганському Тимчасовому органу щодо забезпечення безпеки в Кабулі та сусідніх з ним районах для створення безпечних умов роботи персоналу афганському Тимчасовому органу та ООН. 21 вересня 2012 року Додатковий контингент НАТО чисельністю 33 тисячі військовослужбовців залишили країну. Хоча в Афганістані ще залишилось близько 70 тисяч військовослужбовців США, які, як планується, будуть виведені з країни в кінці 2014 року. ISAF складається з 5 регіональних командувань, кожному з яких підпорядковано декілька провінційних груп реконструкції. Український миротворчий персонал знаходиться на військовій базі «Арена» в місті Герат, що підпорядковане Регіональному командуванню «Захід».

Народна газета Є

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього