Кам’янецька опера планує розширювати горизонти
Кам’янець-Подільський уже не один рік позиціонує себе як місто фестивалів – історичних, культурних, танцювальних, мистецьких. Традиційним уже став і фестиваль опери.
Кам’янецька опера планує розширювати горизонти
Кам’янець-Подільський уже не один рік позиціонує себе як місто фестивалів – історичних, культурних, танцювальних, мистецьких. Традиційним уже став і фестиваль опери.

Фактично уже минув тиждень заходів, які відбувалися в нашому місті у рамках фестивалю оперного мистецтва “Опера в мініатюрі”. Підвели підсумки такого масштабного заходу організатори пісенного свята Інга та Олена Лютаревич і безпосередньо відомі імена у світі опери – італійський тенор Емануеле Сервідіо та італійський диригент Лоренцо Таццієрі.

Гості з сонячної Італії вражені публікою кам’янецьких поціновувачів мистецтва, яка незважаючи на сильну зливу, була присутньою на відкритті фестивалю на майданчику просто неба, що розташувався у комплексі “Старобульварному”.

Чи залишилася б слухати оперу просто неба під дощем італійська публіка, Емануеле Сервідіо не впевнеий.

Саме заради вдячних слухачів та з метою популяризації і розвитку високого культурного мистецтва у таких містах як Кам’янець, тенор і приїжджає уже не вперше до нашого міста. І як зізнається – уже планує свої наступні поїздки, і можливо, не лише на фестиваль.

Про те, що такий масштабний захід потребує ідейних натхненників, які б виступали організаторами, спонсорами, долучалися до розвитку культури та оперного мистецтва наголосив італійський диригент Лоренцо Таццієрі.

У свою чергу Олена Лютаревич зауважила, що подібні фестивалі потребують не одного року, щоб вийти на високий рівень, і в планах організаторів – розширення горизонтів, залучення більшої кількості учасників з інших регіонів, обмін досвідом з іншими країнами, залучення представників Міністерства культури. Тому що в іншому випадку, фестиваль оперного мистецтва залишиться заходом міського рівня.

Також вона подякувала міському голові Михайлу Сімашкевичу за підтримку втілення задуму та допомогу в організації фестивалю.

Хто ще не встиг насолодитися мистецтвом опери та переконатися у високому рівні організації та проведення фестивалю, має можливість це зробити, завітавши на гала-концерт, який відбудеться 23 липня о 20.00 годині у сквері “Гунські криниці”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього