Кам'янецька волонтерка стала жертвою шахраїв
— До волонтерки, яка збирала кошти на потреби військових у зоні АТО, на мобільний зателефонував невідомий чоловік та запропонував перерахувати грошову допомогу для підтримки воїнів. У ході розмови \”благодійник\” випитав у дівчини конфіденційну інформацію про картку та рахунок, отримав пароль підтвердження операції та зняв усі кошти — 3500 гривень, які мешканці міста збирали для військовослужбовців, — розповідає начальник Кам‘янець-Подільського міськвідділу міліції Віталій Козярук.Кам'янецька волонтерка стала жертвою шахраїв
— До волонтерки, яка збирала кошти на потреби військових у зоні АТО, на мобільний зателефонував невідомий чоловік та запропонував перерахувати грошову допомогу для підтримки воїнів. У ході розмови \”благодійник\” випитав у дівчини конфіденційну інформацію про картку та рахунок, отримав пароль підтвердження операції та зняв усі кошти — 3500 гривень, які мешканці міста збирали для військовослужбовців, — розповідає начальник Кам‘янець-Подільського міськвідділу міліції Віталій Козярук.
За фактами шахрайських дій відкрито кримінальні провадження за ч. 1 статті 190 Кримінального кодексу України, проводиться розслідування.
Вкотре звертаємо увагу громадян на даний вид злочину. Аферисти вміло грають на довірливості. Будьте уважними та не довіряйте конфіденційну інформацію про банківські картки іншим людям. Припиніть власноруч збагачувати шахраїв.

СЗГ УМВС України в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього