Кам'янецьких міліціонерів, що відбувають в зону АТО, єкіпірують всією громадою
Сьогодні в Кам‘янець-Подільському міському відділі міліції керівництво Коледжу харчової промисловості та представники координаційного центру «Допомога кам’янчанам — учасникам АТО» передали чотири бронежилети правоохоронцям, які вирушають виконувати свій службовий обов’язок у зоні АТО.Кам'янецьких міліціонерів, що відбувають в зону АТО, єкіпірують всією громадою
Сьогодні в Кам‘янець-Подільському міському відділі міліції керівництво Коледжу харчової промисловості та представники координаційного центру «Допомога кам’янчанам — учасникам АТО» передали чотири бронежилети правоохоронцям, які вирушають виконувати свій службовий обов’язок у зоні АТО.
Гроші для купівлі вкрай потрібного засобу захисту збирали усім дружнім колективом навчального закладу, а пошуком, закупівлею та доставкою займались волонтери координаційного центру.
Мешканці Кам‘янця-Подільського неабияк допомагають хлопцям, що воюють за єдину Україну, як морально, так і матеріально: продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни, одягом та найнеобхіднішими засобами захисту.
Т.в.о. начальника міліції міста Віталій Козярук подякував громаді за підтримку та запевнив присутніх, що правоохоронці гідно нестимуть службу на cході та зроблять все для того, щоб кожен українець відчував себе у безпеці, а відлуння війни не дійшли до рідного міста на Поділлі.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту