Кам`янецький міський голова  радиться з двома сотнями мерів з усього світуМер Кам`янця-Подільського Михайло Сімашкевич перебуває з робочим візитом у Празі, де відбувається засідання Політичного комітету Ради Європейських муніципалітетів. Там понад 200 мерів з різних міст світу вивчають суспільно-політичну ситуацію в Україні. Свою позицію щодо подій на Євромайдані Михайло Євстафійович висловив у офіційному зверненні до земляків.Кам`янецький міський голова  радиться з двома сотнями мерів з усього світуМер Кам`янця-Подільського Михайло Сімашкевич перебуває з робочим візитом у Празі, де відбувається засідання Політичного комітету Ради Європейських муніципалітетів. Там понад 200 мерів з різних міст світу вивчають суспільно-політичну ситуацію в Україні. Свою позицію щодо подій на Євромайдані Михайло Євстафійович висловив у офіційному зверненні до земляків.
\”Шановні кам’янчани! Я надзвичайно стурбований останніми подіями, що відбулися в Україні. Сьогодні Конституція нашої держави гарантує кожному право збиратися мирно і проводити мітинги. Аналогічні гарантії містить Конвенція про захист прав людини, яка є частиною національного законодавства України. Проте, події в ніч на 30 листопада з боку владних структур не мають ні пояснення, ні виправдання. Всі відеозаписи, які ми бачили, свідчать про те, що застосована фізична сила була надзвичайно цинічною та жорстокою.

Я підтримую людей, які брали і беруть участь у мирних акціях і засуджую напад на Євромайдан. Міжнародна спільнота за європейський вибір України як шлях наближення до стандартів демократії та розвитку громадянського суспільства. Ми й надалі будемо відстоювати європейський курс країни. І незважаючи ні на що, я завжди підтримуватиму громаду нашого міста.

Вважаю, що ті, хто організував побиття демонстрантів, наших з Вами дітей, мають бути покарані.

Вірю у наше демократичне майбутнє, забезпечення прав і свобод людини. І нехай усіх нас береже Господь Бог.\”- зазначив посадовець.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього