Кам'янецький стріт-арт з'явився на Google Art Project
У червні минулого року компанія Google запустила в Street View проект зі стріт-арту – Google Art Project. Там можна побачити близько 5000 робіт вуличних художників, представлених більш ніж на 100 урбаністичних фестивалях по всьому світу. А вчора на сайті вперше з\’явилися роботи з Кам\’янця-Подільського.Кам'янецький стріт-арт з'явився на Google Art Project
У червні минулого року компанія Google запустила в Street View проект зі стріт-арту – Google Art Project. Там можна побачити близько 5000 робіт вуличних художників, представлених більш ніж на 100 урбаністичних фестивалях по всьому світу. А вчора на сайті вперше з\’явилися роботи з Кам\’янця-Подільського.
Їх авторство належить учасникам міжнародного фестивалю вуличного мистецтва \”Республіка\”.
В Google Art Project можна не тільки розглянути їх, а й дізнатися, коли і ким вони були створені, а також як їх знайти по карті.

Кам'янецький стріт-арт з'явився на Google Art Project

\”Стріт-арт перетворює вулиці у відкриті галереї. На жаль, ця форма мистецтва дуже ефемерна – вона може існувати сьогодні, а вже завтра зникне назавжди. За допомогою Google Art Project ми намагаємося зберегти вуличні шедеври і зробити їх доступними для всіх\”, – так описують мету проекту в компанії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього