Кам'янецький «WHITE PHOENIX» бореться за звання кращого стартапу України
Молодіжна громадська організація «Творче об’єднання письменників та художників «STONE ISLAND» взялася за повернення Кам’янцю-Подільському статусу літературного центру.Кам'янецький «WHITE PHOENIX» бореться за звання кращого стартапу України
Молодіжна громадська організація «Творче об’єднання письменників та художників «STONE ISLAND» взялася за повернення Кам’янцю-Подільському статусу літературного центру.
Засновники ГО, серед яких Ольна Комарова, Тетяна Сметанюк, Ольга Зьомко та Інна Мисюра поставили собі амбітну мету – не просто відродити літературний рух у Кам’янці, а й видавати міжнародне літературно-мистецьке видання «WHITE PHOENIX», в якому друкуватимуться літературні твори, переклади, ілюстрації до них, критичні статті та рецензії, інтерв’ю, репродукції картин, художні світлини не лише співвітчизників, але й представників з-за кордону, про це повідомляє Портал актуальних новин.
Уже відомо,що до 1-го випуску ввійдуть твори мовою оригіналу представників Білорусі та США, переклади поезії польських та англійських письменників.
Також дівчата планують на вересень 2015 року проведення триденного Міжнародного культурно-мистецького форуму «STONE ISLAND» у Кам’янці-Подільському.
В рамках Форуму, окрім презентацій наших видань, заплановані зустрічі з письменниками та перекладачами, презентації молодіжних видавничих проектів, лекції істориків та текстологів, фотовиставки, майстер-класи ілюстраторів, художній пленер, театральні вистави та творчі вечори тощо.
Для того, щоб реалізувати всі ці грандіозні плани, представниками «Творче об’єднання письменників та художників «STONE ISLAND» звичайно ж потрібна фінансова підтримка. Саме тому об’єднання бере участь у конкурсі стартапів Idea X від Nescafe. Для того, щоб саме кам’янецький літературно-мистецький стартап переміг, його потрібно підтримати.
Заходьте на сайт та голосуйте.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення