Кам\’янецький «WHITE PHOENIX» бореться за звання кращого стартапу України

Кам'янецький «WHITE PHOENIX» бореться за звання кращого стартапу України
Молодіжна громадська організація «Творче об’єднання письменників та художників «STONE ISLAND» взялася за повернення Кам’янцю-Подільському статусу літературного центру.Кам'янецький «WHITE PHOENIX» бореться за звання кращого стартапу України
Молодіжна громадська організація «Творче об’єднання письменників та художників «STONE ISLAND» взялася за повернення Кам’янцю-Подільському статусу літературного центру.
Засновники ГО, серед яких Ольна Комарова, Тетяна Сметанюк, Ольга Зьомко та Інна Мисюра поставили собі амбітну мету – не просто відродити літературний рух у Кам’янці, а й видавати міжнародне літературно-мистецьке видання «WHITE PHOENIX», в якому друкуватимуться літературні твори, переклади, ілюстрації до них, критичні статті та рецензії, інтерв’ю, репродукції картин, художні світлини не лише співвітчизників, але й представників з-за кордону, про це повідомляє Портал актуальних новин.
Уже відомо,що до 1-го випуску ввійдуть твори мовою оригіналу представників Білорусі та США, переклади поезії польських та англійських письменників.
Також дівчата планують на вересень 2015 року проведення триденного Міжнародного культурно-мистецького форуму «STONE ISLAND» у Кам’янці-Подільському.
В рамках Форуму, окрім презентацій наших видань, заплановані зустрічі з письменниками та перекладачами, презентації молодіжних видавничих проектів, лекції істориків та текстологів, фотовиставки, майстер-класи ілюстраторів, художній пленер, театральні вистави та творчі вечори тощо.
Для того, щоб реалізувати всі ці грандіозні плани, представниками «Творче об’єднання письменників та художників «STONE ISLAND» звичайно ж потрібна фінансова підтримка. Саме тому об’єднання бере участь у конкурсі стартапів Idea X від Nescafe. Для того, щоб саме кам’янецький літературно-мистецький стартап переміг, його потрібно підтримати.
Заходьте на сайт та голосуйте.

Залишити відповідь