Кам’янецькій патрульній роті – двадцять два
31 жовтня військовослужбовці спеціальної патрульної роти військової частини 3053 Національної гвардії України відзначають 22-гу річницю створення свого підрозділуКам’янецькій патрульній роті – двадцять два
31 жовтня військовослужбовці спеціальної патрульної роти військової частини 3053 Національної гвардії України відзначають 22-гу річницю створення свого підрозділу.
Більшість особового складу роти несе сьогодні військову службу на Сході України. Наші земляки щохвилини ризикують життям, відстоюючи право миру та незалежності держави.
Привітав гвардійців з річницею створення підрозділу заступник міського голови Василь Сукач. Він зазначив, що місту є ким пишатися, бо наші захисники – це і є наша гордість. Також він побажав здоров’я та успіху всім, хто захищає нашу країну і охороняє громадський порядок в місті.
За сумлінну службу, ініціативність, наполегливість та виконання завдань з охорони громадського порядку в місті від імені міського голови Михайла Сімашкевича, його заступник нагородив кращих виконавців своїх обов’язків грамотами виконавчого комітету міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

У Кам’янці-Подільському катафалк ледь не зніс міський відділ поліції

У Кам’янці-Подільському на вихідні сталася автопригода, яку і