Канадський Уряд хоче допомогти Кам’янцю - Подільському вирішити проблему зі сміттям
Про це повідомили представники компанії «Hi Tech UD Group», з якими у міського голови Михайла Сімашкевича 30 червня відбулася робоча зустріч.Канадський Уряд хоче допомогти Кам’янцю - Подільському вирішити проблему зі сміттям
Про це повідомили представники компанії «Hi Tech UD Group», з якими у міського голови Михайла Сімашкевича 30 червня відбулася робоча зустріч.
Як повідомив Михайло Євстафійович, за весь період роботи на посаді міського голови йому довелося поспілкуватися із більш, ніж 12-ма представниками фірм, які займаються переробкою сміття.
«Із більшістю дійти спільної згоди виявилося неможливим, бо в першу чергу їхні пропозиції стосувалися власної користі. Однак проблема залишається відкритою і актуальною, зважаючи на останні події в Україні», – зазначив мер.
Так, під час зустрічі фахівці закордонної фірми запропонували своє бачення переробки первинного сміття завдяки сучасним технологіям. За їхніми словами, Уряд Канади хоче допомогти Україні з вирішенням цієї проблеми. Наразі обрано три міста – Хмельницький, Кам\’янець-Подільський і Тернопіль для вивчення реалізації даного проекту, повідомляє Кам

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього