Кандидат на посаду Хмельницького міського голови оголосив про позбавлення свого бізнесу
Я, кандидат на посаду Хмельницького, міського голови оголошую, що позбавляюся свого підприємства з пасажирських перевезень.Кандидат на посаду Хмельницького міського голови оголосив про позбавлення свого бізнесу
Шановні хмельничани!

Я, кандидат на посаду Хмельницького, міського голови оголошую, що позбавляюся свого підприємства з пасажирських перевезень.

По-перше, теперішня міська влада через мій бізнес чинить жорсткий тиск. Вона провокує і роздмухує конфлікт між перевізниками міста та хмельничанами. Крім руйнування моєї репутації, такі дії зачіпають ділову репутацію інших перевізників в очах містян. По-друге, для мене є очевидною спроба очільників міста влаштувати переділ ринку пасажирських перевезень.

Мої моральні та ділові принципи не дозволяють мені байдуже спостерігати за цим. Я не дозволю чинити тиск на мене та інших підприємців, які чесно працюють. Я не дозволю використовувати хмельничан у брудних оборудках, сіючи конфлікти і розбрат.

Тому я прийняв рішення позбутися свого бізнесу, дотичного до міських перевезень, знищивши важелі, якими можна здійснювати цей тиск. Офіційно звертаюся до вас з розумінням поставитися до цього вчинку та правильно зрозуміти мої мотиви.

Вважаю, що кандидат на посаду міського голови повинен здійснювати рішучі кроки та виявляти принциповість у питаннях, коли нехтують моральними законами. Доведу серйозність намірів офіційними документами.

Я іду на посаду міського голови і підтверджую рішучість нести відповідальність за майбутнє хмельничан.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього