Кандидат на пост головного медика Хмельницького не має програми, але має принципи
Борис Ткач виступає проти хамства лікарів та поборів у медичних закладах.Кандидат на пост головного медика Хмельницького не має програми, але має принципи
Громадськості запропонували обговорити Бориса Ткача як начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.
Нейрохірург з 17 річним стажем і депутат обласної ради від «Свободи» вже вдруге претендує на керівне крісло. Перша спроба була у 2014 році. Тоді лікарі та громада висували його на посаду директора обласного Департаменту охорони здоров’я. Однак, Леонід Прус, який тоді був губернатором, не підтримав таку ініціативу. Засумнівався в компетентності Ткача як управлінця. Сьогодні ж він знову готовий довести, що гідний керівної посади.
На засіданні громадської ради при міськвиконкомі лікар не представив цільової програми. Однак описав чіткі принципи, за якими буде працювати.
«Найперше, на що я звертаю увагу у медичній галузі – це людяність. Потрібно терміново налагоджувати стосунки медиків з пацієнтами і нарешті викорінити це хамство», – каже Борис Ткач.
В той час громадськість зацікавило питання, чи кандидат на посаду головного медика міста розбереться з поборами з лікарнях. А саме з тим, що людей змушують за власні кошти купувати ліки.
«Знаю, що пацієнти часто змушені купувати препарати. І з цим нічого не зробиш. На жаль, наша медицина не може повністю забезпечити усім необхідним. Та, я знаю, є випадки, коли лікарі не розпочинають операцію, допоки їм у кишені не покладеш гроші. Такого не повинно бути, адже для порятунку життя важлива кожна хвилина. А вимагання в лікувальних закладах категорично заборонено», – зазначив Борис Ткач.
Також лікар планує зробити безкоштовним обстеження на магнітно-резонансному томографі.
«Цей апарат був придбаний за кошти місцевого бюджету. То чому хмельничани мають платити гроші за обстеження? Ми це питання піднімали і раніше. Але колишній керівник управління пояснював, що потрібні гроші на його обслуговування. Я вважаю, що ми зможемо впоратись і без них. І магнітно-резонансний томограф для міських жителів має бути безкоштовним».
Також Борис Ткач у своїй промові зазначив, що приділить більше уваги профілактичним заходам. А ще попрацює над доступністю медичної допомоги у Хмельницькому. Серед пріоритетних верств населення – діти, вагітні, соціально-незахищені та люди з особливими потребами.
Представники громадської ради одноголосно проголосували «за» кандидатуру Бориса Ткача на посаду начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міськради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього